Son dakika.. Fatih Terim'den Arda Turan açıklaması

5 Ocak 2020, 6:30 pm 102 views

Galatasaray’da son dakika.. Teknik direktör Fatih Terim, Florya’da yapılan akşam idmanında açıklamalar yaptı. Fatih Terim, Arda Turan transferi ile ilgili son gelişmeleri aktardı. Terim, başkan Mustafa Cengiz’e yönelik olarak sitemvari açıklamalar yaptı. Fatih Terim’in açıklamalarının bir kısmı şöyle:

Atak repertuarımızın çoğalması adına Onyekuru bizim için önemli oldu. Saracchi takibimizde olan genç bir oyuncu. Biz de o düşünceyle aldık. Yarın İstanbul’a gelecek. Hem bugünü hem yarını kurtaracak isimlerden…

“Başkan gibi o cümleyi kullanmazdım!”

“Ben açıkçası o cümleyi kullanmam. Bir oyuncu Galatasaray’a hizmet etmişse, giderken Galatasaray’a paza kazandırmışsa o cümleyi kullanmaktan imtina ederdim. Başkanımız o cümleyi kullandı ama ben hiçbir oyuncu için o cümleyi kullanmam.”

Mustafa Cengiz, kısa süre önce DHA’ya yaptığı açıklamada “Arda Turan transfer gündemimizde yok” demişti.

“Haber sızdırıyorlar”

Birçok haber yapılıyor, bu haberlerin birçoğu da içeriden çıkıyor… Üzülüyorum, araştırıyorum, bulursam da neler olacağını tahmin ediyorsunuz. Onyekuru’nun 70 numara giyeceğini bilmiyordum, benden önce bilen var!

Diagne dönecek mi?

“Diagne’nin kadroda olmadığını, dün açıkladıktan sonra öğrendik. Galatasaray’ın yabancı sayısı ve bulunduğu konum, mukaveledeki şartlar, öyle bir şeyi (geri dönüş) gerektirmiyor. 2 Şubat son listeyi verme tarihimiz, bu tarihe kadar zamanımız var.”

Detaylar geliyor…

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Coronavirus COVID-19 Nasıl Oluştu?

ÖZGÜR AYSU

Rusya’da Mario Fernandes’in korona testi pozitif

ÖZGÜR

Arsene Wenger: Mesut’un oynatılmaması israftır

ÖZGÜR

Dışişleri Bakanlığı: Ermenistan’ın saldırısını kınıyoruz

ÖZGÜR
Wordpress Tema indir
%d blogcu bunu beğendi: