Magazin Haberleri 12 Nisan 2020

12 Nisan 2020, 10:20 am 67 views

Oyuncu Berrak Tüzünataç, karantina günleriyle ilgili samimi açıklamalar yaptı. İlk günlerde ne yapacağını bilemediğini söyleyen başarılı oyuncu, “Şok yaşadık. Her şey çok hızlı oldu. Mecburiyetsiz zaman geçirmeyi bilmiyormuşum. Kendimi harekete geçirecek motivasyonu bulamadım. Bu nedenle 1-2 haftam çöp oldu. Ancak şimdi kendimi üretime geçirmeye başladım” dedi.

Karantina günlerini sevgilisi Berk Suyabatmaz ile geçiren Tüzünataç, “Hayatım boyunca yemek yapmaya hiç meraklı olmadım ama bu yaştan sonra yemek yapma teşebbüslerim başladı. Evde yemekleri erkek arkadaşım yapıyor. Ben de evdeki üretime katkıda bulunabilmek için ilk kez kısır yaptım. Şimdi de humus yapacağım” dedi.

Supermodel Candice Swanepoel, nişanlısı Hermann Nicoli ve iki çocuğuyla koronadan korunmak için köy evine yerleşti. Yılın büyük bir bölümünü en çok koronavirüs vakasının görüldüğü New York’ta geçiren Swanepoel, tehlike geçene kadar ailesiyle izole yaşam sürdürecek. Victoria’s Secret’in 31 yaşındaki güzeli, “Doğaya ve sosyal mesafeye kaçtım. Bu zamanın tadını çıkarmaya çalışıyorum ve asla yapmaya zamanım olmayan şeyleri yapıyorum” dedi. 

Eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan ile birlikte evinden dışarı adım atmayan Fahriye Evcen’in karantina pozları sosyal medyayı salladı. Ünlü oyuncunun, evinin bahçesinde çektirdiği bahar pozlarına takipçileri beğeni yağdırdı.

25 gündür karantinada olan Hadise, evde defile yapmaya başladı. Ünlü sanatçı, Beyonce imzalı kıyafetiyle verdiği pozu takipçileriyle paylaştı. Hadise, vakit geçirmek için her gün farklı kıyafetlerle poz vereceğini söyledi. 

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, Miami’deki evinde çertirdiği cesur pozları sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Kusursuz fiziğini gözler önüne seren Şahin’in bu konuda en büyük destekçisi sevgilisi Marcus Aral… 

 Her gün sevgilisinin boy boy fotoğraflarını çeken Aral, takipçilerden tebrik mesajları alıyor. 

Karantinadaki 25 günü dolduran popçu Simge, kendini spora verdi. Evine pilates aletleri alan güzel popçu, kendisine yemek gönderen annesine Instagram’dan mesaj göndermeyi de ihmal etmedi.

Başarılı şarkıcı, paylaşımına “Sporla ilgili ciddiyim anne” notunu düştü.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Coronavirus COVID-19 Nasıl Oluştu?

ÖZGÜR AYSU

Rusya’da Mario Fernandes’in korona testi pozitif

ÖZGÜR

Arsene Wenger: Mesut’un oynatılmaması israftır

ÖZGÜR

Dışişleri Bakanlığı: Ermenistan’ın saldırısını kınıyoruz

ÖZGÜR
Wordpress Tema indir
%d blogcu bunu beğendi: