Fenerbahçeli Yönetmen Murat Şeker'den yorum: “…. sakatlanınca oh dedim!”

25 Aralık 2019, 11:05 pm 99 views

Fanatik TV’nin yeni programı Nihat Uzel ile SosyoFanatik ikinci bölümüyle canlı yayınlandı. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olan ünlü yönetmen Murat Şeker’in konuk olduğu programda tabii ki bol bol Fenerbahçe konuşuldu.

Kadıköy’de Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve ev sahibi ekibin 3-1 kazandığı derbi hakkında yorumlarda bulunan Murat Şeker hem Ozan Tufan’ın performansı hakkında konuştu hem de genel olarak Fenerbahçe’yi inceledi. Bu sezonki en iyi Fenerbahçe futbolunu seyrettiğini belirten Şeker, “Fenerbahçe’nin iyi futbolunda spektaküler bir yaklaşım olsa da Rodrigues’in olmayışının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Çünkü Rodrigues olmayınca orada Tolga oynadı. Dirar ile birbirlerini tamamladılar.” açıklamasını yaparken, bu savına Rodrigues’in savunmaya yardım etmemesinden yola çıktığını da ekledi.

Beşiktaş karşısında derbide Fenerbahçe’nin takım halinde iyi bir performans gösterdiğini belirten yönetmen Murat Şeker, “Rodrigues ve Moses ilk sakatlandığında oh dedim, Rodrigues kırmızı kart gördüğünde yine oh dedim. Çift yönlü oyuncuların çağında yaşıyoruz. Dolayısıyla sadece hücum etkinliği olan kanat oyuncularının takıma negatif etki ettiğini düşünüyorum.” yorumunda bulundu.

Ozan Tufan’ın yükselen form grafiği ve performansı hakkında da yorumda bulunan yönetmen, “Ozan Tufan’a ayrıca bir parantez açmak lazım. Fenerbahçe ya da İstanbul’a gelip kaybolup giden Anadolulu iyi futbolcu hikayesini tersine çeviriyor Ozan. Tekrar küllerinden doğdu. Bu performansı ve coşkuyu yakaladıktan sonra hiçbir futbolcu bu noktadan vazgeçmek istemez. Çünkü oldu.” açıklamasını aktardı.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Coronavirus COVID-19 Nasıl Oluştu?

ÖZGÜR AYSU

Rusya’da Mario Fernandes’in korona testi pozitif

ÖZGÜR

Arsene Wenger: Mesut’un oynatılmaması israftır

ÖZGÜR

Dışişleri Bakanlığı: Ermenistan’ın saldırısını kınıyoruz

ÖZGÜR
Wordpress Tema indir
%d blogcu bunu beğendi: