Çukur 83. bölüm fragman (ÇUKUR 83. BÖLÜM İLK SAHNE)

30 Aralık 2019, 10:30 pm 127 views

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Kubilay Aka, Hare Sürel gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Perihan Savaş ve Nur Sürer yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ferit Kaya, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Ahmet Melih Yılmaz, Emrullah Çakay, Gizem Ergün eşlik ediyor.

Çukur’a Ercan Kesal geri dönecek mi?

Show TV ekranlarında Çukur rekor kıran bölümlerinde Mahsun dönmesi sonrası gözler İdris Koçovalı çevrildi. İdris baba yaşıyor mu? 

İdris Koçovalı yaşıyor mu? 

Çukur’da Yamaç’ın kendi vurduğu babası İdris Koçovalı ölüm sahnesi tam çekilmemiş, hatta akıbeti bile bilinmiyor. İdris vuruldukdan sonra Yamaç delirmiş ve cenazesi ne oldu merak ediliyordu. Bir sahnede veda olarak çekilen sahneler sonrası Yamaç’ın hayali miydi yorumları beraberin geliyor. 

Çukur’da Mahsun’un dönmesiyle İdris Koçovalı dönecek mi?

 Ercan Kesal yeniden Çukur’da mı olacak merak ediliyor. Ercan Kesal geri dönecek mi? Çok yorulan İdris Koçovalı karakteriyle rekorlar kıran ve kimsenin yapamayacağı diziden çıkmayı hedefleri doğrultusunda yapan Ercan Kesal Çukur’a geri dönebilir. Biraz daha rahatlayan Ercan Kesal yeni bir dizisiyle ekranlara dönmektense Çukur’a dönmeyi seçebilir. 

Akın Koçovalı mı kurtardı?

 Çukur’da İdris Koçovalı mahsun kurtarmadıysa Akın Koçovalı kurtardı senaryosuyla her Yerde Akın yazacak sözü gerçek olabilir. Bu sebeple Çukur’da İdris Koçovalı’yı Akın Koçovalı kurtarıp yaşatıp geri döndürerek her yere Akın yazılabilir. 

ÇUKUR 3.SEZON 16.BÖLÜM FRAGMANI

Çukur 16.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandıktan sonra sitemizde olacaktır.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Coronavirus COVID-19 Nasıl Oluştu?

ÖZGÜR AYSU

Rusya’da Mario Fernandes’in korona testi pozitif

ÖZGÜR

Arsene Wenger: Mesut’un oynatılmaması israftır

ÖZGÜR

Dışişleri Bakanlığı: Ermenistan’ın saldırısını kınıyoruz

ÖZGÜR
Wordpress Tema indir
%d blogcu bunu beğendi: