Bodrum katından şampiyonluğa!

26 Aralık 2019, 6:48 pm 112 views

Bursa’da antrenmanlarını bir binanın bodrum katında sürdüren 14 yaşındaki boksör Mücahit Yazıcı, ikinci kez Türkiye şampiyonluğuna ulaştı.

Boks branşına duyulan ilgi gün geçtikçe artarken, Bursa’da yaşayan Mücahit Yazıcı, ailesi ve antrenörünün desteğiyle birlikte, bu yıl düzenlenen Türkiye şampiyonasında birinci oldu. Bir binanın bodrum katında çalışmalarını sürdüren ve kısıtlı imkanlarla bu başarıyı elde eden Mücahit, diğer boksör arkadaşlarıyla aile gibi olduklarını belirtti. Daha önce de aynı başarıya ulaştığını anlatan Mücahit, katıldığı turnuvalarda 2 kez Türkiye birinciliği, 2 kez Türkiye üçüncülüğü ve bir kez de Türkiye ikinciliği kazandığını söyledi.

Yoğun ve özverili çalıştığını belirten Mücahit Yazıcı, Kocaeli’den Sakarya’dan gelen arkadaşlarla idmanlar yaptık, kendimizi geliştirdik. Zor şartlarda büyük başarılar elde ettik. Ailemizin ve hocamızın desteğiyle bu noktaya ulaştık. Daha iyi başarılar elde edeceğimize inanıyoruz. Bu sporda hepimiz bir aileyiz, özveri içerisinde çalışıyoruz. Başarıya odaklandık ve başaracağız dedi.

Etiketler: ,

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Coronavirus COVID-19 Nasıl Oluştu?

ÖZGÜR AYSU

Rusya’da Mario Fernandes’in korona testi pozitif

ÖZGÜR

Arsene Wenger: Mesut’un oynatılmaması israftır

ÖZGÜR

Dışişleri Bakanlığı: Ermenistan’ın saldırısını kınıyoruz

ÖZGÜR
Wordpress Tema indir
%d blogcu bunu beğendi: