Barcelona karıştı: Lionel Messi'den Eric Abidal'e tepki!

5 Şubat 2020, 12:20 am 24 views

Barcelona’nın yıldızı Lionel Messi, eski takım arkadaşı olan Eric Abidal’e tepki gösterdi ve “Herkes sorumluluk almalı” dedi. 

Abidal, İspanyol medyasından Sport’a bir röportaj vermiş ve Fransız futbol adamının sözleri gazete tarafından bugün yayınlanmıştı. 

Abidal, Barcelona’lı bazı futbolcuların Ernesto Valverde döneminde antrenmanlarda iyi çalışmadıklarını iddia etmişti. Abidal, “Birçok oyuncu mutsuzdu. İç iletişimde sorunlar vardı ve antrenmanlarda iyi çalışılmıyordu. Valverde’yle ilişkiler dışarıdan bakınca iyiydi ama eski bir oyuncuysan bazen bazı detayları görürsün ya da hissedersin. ben de kulüpler görüşlerimi paylaştım ve bir karar verildi.” demişti. 

Messi ise Abidal’e katılmadığını Instagram hesabından yaptığı açıklamayla adeta dünyaya anons etti. 

“Konuşuyorsan isim vermelisin”

Arjantinli oyuncu, “Dürüstçe söylemek gerekirse ben bunu yapmayı pek sevmem ama herkes aldığı kararlar ve işiyle ilgili sorumluluğunu bilmeli. Sahada iyi futbol oynanmadığı zaman bunu ilk anlayan zaten biz futbolcular oluruz. Son olarak oyuncular hakkında konuşuyorsanisim vermelisin. Bunu yapmadığın zaman ortaya herkesin ismini atmış ve doğru olmayan dedikoduların yayılmasına olanak sağlamış oluyorsun” dedi. 

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Coronavirus COVID-19 Nasıl Oluştu?

ÖZGÜR AYSU

26 Şubat Çarşamba son dakika spor haberleri! Çarşamba spor gündemi neler var?

ÖZGÜR

Black Shark 3 Kesinleşti, 3 Mart’ta Geliyor

ÖZGÜR
Wordpress Tema indir