Coronavirus COVID-19 Nasıl Oluştu?

27 Şubat 2020, 12:43 pm 229 views Abdullah T.

Yaşam bilimleri Prof. Olan Charles Lieber bu bin yetenek konusuna ABD Hükûmetinin bilgisi olmadan girer. Prif. Lieber yıllık 150 bin dolar kişisel harcama parası ve artı aylık 50 bin dolar maaş almaktadır. Çünkü aynı zamanda “savunma bakanlığı-ulusal sağlık ent. Baş araştırmacısı” olarak görev yapmaktadır.

Yaptığı çalışma konuları bilim kurgu Filmlerinde olur zannedilen ama gerçekte de var olan konular. “Nano elektronik sensöru dokuya enjekte etme (cyborg dokusu),virüse enjekte etme(süper ajan), bakteriye enjekte etme(antibakteriyofaj) gibi bence mükemmel çalışmalardır. 2017 yılında Harvard’da en yüksek unvan olan Üniversite profesörü unvanını alır. Başkan obama çalışmalardan rahatsız olur ve bu projeleri 2016 haziran ayında durdurur. 2017 ocak ayında ise sarıların Trump koltuğa oturur oturmaz projeye tekrar onay verir. Ama bilmedikleri bir şey vardır. FBI konu üzerinde çok titizdir ve Özel ajan Robert Plumb Prof. Lieber’den şüphe etmektedir. Ve 2018 yılında ajanlık yapmak, biyolojik ve teknolojik bilgileri Çin hükûmetine satmak suçlaması ile dava açılır. İlk başlarda “bin yetenek” projesini duydum ama hiç ilgilenmedim dese de 2012 yılında WUHAN TEKNOLOJI UNIVERSITESI VE ARASTIRMA LABORATUARI ile sözleşme imzaladığı ve 10 milyon dolar aldığı, mail ve banka hesaplarından anlaşılır. Şu an halihazırda tutuklu kendisi. Bizim Prof. 6 yıldır zaten Çin ile çalışıyormuş ama ne çalışma. oyla bir şey yapıyor ki, virüs üzerinde o kadar Güzel oynuyor ki yine Corona ailesinden olan SARS virüsünü alıyor genetik takip edecek şekilde protein/gen yapısı ile oynuyor ve bu oynamalar ile Çin/Japonya/Kore/bazı Ortadoğu ülkeleri/Rusya gibi virüse üzerinde ki bu oynamaya yatkın ırkları Enfekte edebiliyor. Ve bu virüse HIV virüsünde olan bazı proteinler ekliyor. Hem Çin hükûmetini tehdit edecek hem kendi hükümetine yaranacak hem gerekirse bu biyolojik silahı Çin hükümetine satacak. Çok mükemmel iş. Fakat Çin o kadar uyuyan bir ülke değil. Aşağıda resmi olan 29 yaşında ki YANQING YE isimli Aslında Çin ordusunda teğmen olan biyolog kızımızı “araştırma görevlisi” olarak Boston üniversitesine gönderiyor.

Ve kızımız Profesöründe yardımı ile bazı bilgileri çalmaya başlıyor. ABD bunu anlıyor aslında ve aldığı bilgiler ile kaçmasına da müsaade ediyor sonradan arama kararı Çıkarıyor. Kızımız hem bu bilgiler hem de elinde oradan gelirken çaldığı bilgisayarla Wuhan P4 laboratuvarınım yolunu tutuyor. İşte Çin burada büyük bir hata yapıyor. Virüs üzerinde çalışırken virüs dışarıya sızıyor. (Yada birileri tarafından sızdırılıyor) deniz ürünleri pazarına 4 km mesafede olan laboratuvardan sızan Virüsler hem deniz ürünlerine, hem de çevredeki insanlara geçiyor. Önce saklamaya çalışan Hükümet, ipin ucu kaçınca dünya kamuoyuna açıklamak zorunda kalıp önce yarasa, sonra yılan, sonra karınca yiyen hayvanini suçluyor.

ABD bir ajan daha olduğunu biliyor ülkesinde. Guangzhou’daki SunYat-sen universitesinden gelen doktora araştırmacısı aşağıda resmi bulunan 30 yasindaki ZAOSONG ZHENG. Bunun gitmesine müsaade etmiyor ve 09 aralık 2019 da Boston havalimanında valiz içinde bir çoraba gizlenmiş 21 sise kahverengi renkte kimyasal ile yakalanıyor.

Hâkim David Hemesey tarafından sorgulanıp tutuklanıyor. Çünkü çaldığı materyal “Beth israel deacones medical center” laboratuvarından alınmış kanser araştırma çalışması. Öyle herkese geç yok yani ABD de. Şahıs hali hazırda tutuklu.

Bütün bunlar olurken 2012’den beri sözleşme yaptığı Prof. Lieber’den HIV virüsü proteinin Corona virüsüne bağlandığını öğrenen Çin hükûmeti bir çalışma için harıl harıl çalışıyor. CCR5 geni olmayan bebek. Nasıl Corona ACE II’ye bağlanıyorsa AIDS sebebi olan HIV de CCR5 genine bağlanıyor. Kaldı ki Corona da HIV var ve CCR5 siz insan demek Tüm dünya insanları HIV ile Enfekte olurken Çin vatandaşlarının olmaması demek. Eğer ki elde edilen(çalınan) virüsten ACE II ye bağlanmayı P4 te kaldırabilirsek bu virüs tüm dünyaya karşı bizim silahımız olur diyor. Tabi elinde patladı ayrı mevzu.

Bunun için aşağıda resmi bulunan He Jiankui uzun sure çalışıyor ve LULU-NANA isimli ikiz kız bebekleri babadan gecen CCR5 geni olmadan dünyaya getirtiyor.

Bu bebeklerden de serum üretip tüm vatandaşlarını aşılayacak böylece CCR5 geni aktif olmayan bir millet olacaklar. Mükemmel fikir ve ilk duyduğumda hayran Kalmadım dersem yalan olur. Bütün bilim dünyası ayağa kalktı bu ilk duyulduğunda olmaz öyle şey ve değişik mutasyonlar olur olur insanlarda diye. Ben o günde mükemmel dedim bugün de ayni fikirdeyim. Gen ile oynamak tehlikelidir bu yüzden bilim hep korkar karşı çıkar. Fakat İsler Çin’in istediği gibi gitmedi ve virüs sızdı.

Bu virüs ACE II ye bağlanıyor ve bu genin sitogenetik yeri (meraklılar için) 17q23.3 yani 17. Kromozomun 23.3 pozisyonu uzun kol (q) da yer alıyor aşağıya resmini var. Fakat tüm ırklarda ayni oranda olmaz bu gen ve Rs durumları O yüzden de her ırka ayni bağlanmaz virüs.

Ülkelere göre elimde olduğu kadar oranları yazayım.

Türk: %2,8

Yunan: %2

İngiltere: %19

Fransa: %17

Rusya: %18

İran: %17

Ermeni: %3

Suriye: %15

Arabistan: %22

BAE: %27

Lübnan: %11

Irak: %16

Almanya: %23

İtalya: %29

Macaristan: %5

Bulgaristan: %13

Mısır: %26

Çin: %47

Japonya: %51

Kore: %48

Vietnam: %45

Tayland: %45

Tayvan: %46

Moğolistan: %16

Azerbaycan: %17

Liste şimdilik böyle. Bu şekilde daha önce 1999/2003 2005’te yapılmış çalışmalar var. Fakat bu çalışmalarda hem ırk seçerken geçmiş araştırılmamış (mesela köken Arap ama adamı Türk kabul etmiş) hem de teknik yetersizlik sebebi ile, birde öğrencilerin yaptığı araştırmalar olunca hata çok yüksek olmuş. Kürt kardeşlerimiz biz? Diyebilir biz biriz aynıyla vakiyiz kardeşiz. Sen benden kız aldın ben senden. Genler insanların diline, dinine, ideolojisine göre hareket etmiyor. Onlar bildiğini okur. Tıpkı arılar gibi. Sınırlar insanlar için. Kars’tan bal alınca Ermenistan’ın çiçek polenlerini çok yiyoruz emin olun bu yazdığımdan yani hiç görülmez vaka anlamayın. Ülkede kökeni genomu Türk olmayanda var 3.5 milyon Suriyelide var. Ama ben şunu net söylerim. Sars nasıl hiçbir tane bile görüşmemişse bu da bizi es geçecek. He olurda mutasyon değişir (influenza B) grip gibi boğaz epitel Hücreye bağlanırsa #corona zaten dünya nüfusunun %80 ine bulaşır. Bizim yapacağımız şey stres yapıp bağışıklık düşürmemek ve hijyen kurallarına dikkat etmek. Bağışıklık güçlü ise zaten 30 yaş altı bunu rahat yener.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

KÖŞE YAZILARI

Coronavirus COVID-19 Nasıl Oluştu?

ÖZGÜR AYSU

Kıvanç Tatlıtuğ müşahede altında

ÖZGÜR

Evdeki Fanatik'ler 2 Nisan 2020

ÖZGÜR

8 MSN Messenger Hatırası!

ÖZGÜR
Wordpress Tema indir
%d blogcu bunu beğendi: